O Firmie

Sklep internetowy z oświetleniem LED

Nasza firma dziś

Jesteśmy specjalistą w zakresie oświetlenia LED w atrakcyjnych cenach. Asortyment naszego sklepu z oświetleniem LED cały czas się powiększa. 

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty oświetlenia LED, w łatwy sposób wypełnisz wnętrze swojego mieszkania, salonu, biura, warsztatu czy innego miejsca pracy światłem. Klientów z Krakowa i Wieliczki zapraszamy do korzystania z możliwości odbioru osobistego.

Dlaczego warto kupić u nas ?

Co nas wyróżnia spośród innych sklepów z oświetleniem LED ? Przede wszystkim staramy się zapewnić wszystkim klientom z Krakowa i reszty Polski profesjonalną obsługę. Przygotowujemy i oddajemy w ręce kuriera wszystkie przesyłki jak najszybciej się da. 96% paczek wysyłamy w przeciągu 24 godzin. Jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować położenie Twojej paczki z zakupionymi lampami LED. Nie robimy problemów ze zwrotem produktów, które nie spełniły Waszych oczekiwań lub wymianą je na inne. Dzięki takim działaniom nowi klienci stają się stałymi odbiorcami naszych produktów i źródłem referencji dla innych. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu oświetlenia LED i elektryki. Jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej optymalne rozwiązania spełniające Wasze oczekiwania ! Zapraszamy do nas nie tylko klientów z Krakowa, ale także z najbliższych okolic. Wszystkim klientom szukających dobrego oświetlenia LED oferujemy błyskawiczną wysyłkę kurierska. Zakupy oświetlenia LED w naszej firmie to korzyść dla środowiska i dla twojego portfela. Oferujemy szeroki asortyment produktów, gwarancję na nasze towary i fachowe doradztwo.

Korzyści z zakupu oświetlenia LED

  • energooszczędność nawet do 80%, czyli gigantycznie niższe rachunki za prąd,
  • poprawa warunków pracy w biurach i bezpieczeństwa w halach produkcyjnych, zakładach i magazynach,
  • długi okres pracy oświetlenia LED, czyli brak potrzeby wymiany lub naprawy przez wiele lat,
  • szeroki zakres mocy, jasności, barw, kolorów oświetlenia LED, czyli możliwość dostosowania światła do praktycznie każdych warunków.
    Nowoczesne źródła światła LED takie jak: lampy, żyrandole, kinkiety, plafony, reflektory, i inne spotykamy praktycznie wszędzie. Rozglądając się w centrum handlowym, będąc u Rodziny w odwiedzinach, oddając samochód do warsztatu samochodowego… Już wiele firm wymieniło swoje stare oświetlenie na nowoczesne oświetlenie LED zrób to też Ty! Technologia LED zaistniała w sprzęcie audio-video, monitorach, telewizorach, samochodach i innych urządzeniach. Jest dostępna teraz u nas ! Szukasz stylowej lampy LED, lamp do garażu bądź warsztatu, kinkietu łazienkowego, zewnętrznej lampy na budynek lub do ogrodu ? Zapraszamy.