Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Słupki oświetleniowe zewnętrzne

Słupki oświetleniowe to popularne źródła oświetlenia zewnętrznego w formie stojącej. Oprócz funkcji emitowania światła pełnią rolę dekoracyjną. Optymalnie dobrane odwdzięczają się nadając naszej posesji nowoczesnego i stylowego wyglądu. Dzięki możliwości wybrania słupka oświetleniowego o różnej wysokości, kształcie i kolorze możemy skutecznie aranżować przestrzeń wokół budynku, w okolicy parkingu, czy przed bramą garażową.

Wysyłka słupków oświetleniowych

Oświetleniowe słupki nie zawsze zmieszczą się do paczkomatu, zatem czasami wysyłamy większe drogą kurierską. Zapraszamy do odbioru słupków oświetleniowych w naszym punkcie. Wcześniej prosimy o telefon. Unikniemy wysyłki a Państwo będą mieli możliwość osobistego obejrzenia na żywo tych lamp w postaci słupków.

Odbiór osobisty oświetleniowych słupków

Obejrzenie i odbiór osobisty oświetleniowych słupków stojących możliwy jest w naszym punkcie pod Krakowem (Kokotów w powiecie wielickim). Bardzo blisko mają do nas mieszkańcy Krakowa Bieżanowa i Nowej Huty.

Gwarancja na słupki oświetleniowe

Oczywiście zakupując słupki oświetleniowe i nas macie Państwo gwarancję importera (Firma Berge). Do tej pory sprzedaliśmy wiele sztuk lamp w postaci stojących słupków oświetleniowych do ogrodu i nie mieliśmy żadnych zwrotów gwarancyjnych. Świadczy to o wysokiej jakości tego produktu.