...

Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Plafony LED

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Plafony LED to nowoczesne źródła światła gwarantują duża moc światła bez efektu mrugania i oślepiania. Oferujemy lampy typu plafon LED o różnych kształtach, mocach i barwach.

Zastosowanie plafonów LED

Plafony LED polecamy do: szkół, biur, pokojów, sklepów, budynków użyteczności publicznej, restauracji, pomieszczeń gospodarczych, garaży, warsztatów, hal produkcyjnych i innych. Naszymi klientami są firmy, jak też odbiorcy indywidualni. Ze względu na wymiary część z nich wysyłamy tylko kurierem.

Zalety plafonów LED

Plafony LED to rodzaj lamp LED, które ze względu na małą wysokość nadaje się wszędzie tam, gdzie chcemy uniknąć wiszących lamp. Plafon idealnie przylega do sufitu, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń, która znajduje się pod nim.

Plafony LED nadają się do niewielkich pomieszczeń, jak też do większych wnętrz, w których możemy podłączyć ich większą ilość. Zintegrowane źródło światła emitowane jest przez mleczną powłokę, dzięki czemu jest idealnie rozproszone oświetlając większą powierzchnię i nie powodując efektu oślepienia. W sprzedaży są także LED plafony o emitujące światło w jednym kierunku. Dzięki temu możemy dokładnie oświetlić wybrane miejsce.

Rodzaje plafonów LED

Spośród różnorakich plafonów LED w naszej sprzedaży znajdują się ledowe plafony okrągłe, kwadratowe i podłużne i różnych mocach i barwach światła.

Najczęściej kupowanym statystycznie plafonem jest plafon LED 120cm o mocy 36W. Stosowana najczęściej w firmach, warsztatach i innych pomieszczeniach przemysłowych.

Także popularnym plafonem LED o innym zastosowaniu jest poniższy

Ze względu na wymiary i swoistą „urodę” stosowany nie tylko w pomieszczeniach gospodarczych, ale łazienkach czy biurach.

Zapraszamy do zamawiania plafonów nie tylko przez Internet. Wszyscy klienci z okolic Krakowa i Wieliczki mogą złożyć i odebrać zamówienie w naszej placówce w Kokotowie.

Montaż plafonów LED

Montaż tych źródeł światła jest bardzo prosty. Zazwyczaj przytwierdza się do podłoża element mocujący plafon, a do niego przykręca bądź wciska lampę.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.