Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Naświetlacze LED na statywie

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie zestawów naświetlacze LED na statywie każdy klient ma ułatwione zadanie w znalezieniu optymalnego rozwiązania dla siebie.

Nasza oferta naświetlaczy LED na statywach

Najczęściej nasi klienci wybierają naświetlacze LED o mocach miedzy 30 a 200W. Posiadamy zestawy na jeden lub dwa naświetlacze ustawione na ergonomicznym statywie.

Posiadamy statywy stojące z możliwością regulacji wysokości, jak też niskie podłogowe. Na tych pierwszych można zamontować aż 4 naświetlacze LED, jeśli potrzebowalibyście wyjątkowo dużo światła. Dodatkowe przewody z wtyczką umożliwiające podłączenie naświetlaczy do źródła 230V. Złączki hermetyczne umożliwiające szczelne połączenie naświetlacza LED z dłuższym przewodem zasilającym umożliwiającym montaż na wysokim statywie.

Montaż naświetlacza LED na statywie

Metalowy uchwyt w postaci „rączki” dokręcony do naświetlacza umożliwia bezproblemowe zamocowanie na statywie, jak też w każdym innym miejscu o stabilnej płaszczyźnie. Takie rozwiązanie umożliwia także wybór kierunku padającego światła.

Zastosowania zestawów naświetlaczy na statywach

Zestawy naświetlacz LED + statyw kupowane są zarówno przez firmy jak też osoby fizyczne. Takie zestawy oświetleniowe są nie do przecenienia podczas wszelakich prac remontowo – budowlanych (gładzie, tynkowanie, malowanie). Naświetlacze na statywach polecamy do warsztatów samochodowych, punktów czyszczenia tapicerek, majsterkowiczów. Naświetlacz można ustawić na niskim statywie przypodłogowym, jak też na określonej wysokości na statywie regulowanym.

Statyw o regulowanej wysokości wybierany jest najczęściej w branży budowlanej jako stabilne mocowanie źródła światła. Dostępne są także podłogowe statywy na naświetlacze. Dzięki nim światło pada w wybranym kierunku, konstrukcja jest stabilna i trudna do przewrócenia. Do podłogowego statywu zamocujesz kompatybilny naświetlacz o mocy do 100W. Proponujemy zestawy statyw + naświetlacz LED klientom, którym zależy na ruchomym źródle świata i możliwości oświetlenia ściany, lub innego obiektu pod różnym kątem, nie tylko z góry ale też z boku.

Naświetlacze na statywie – jaka moc ?

Konstrukcja statyw + naświetlacz LED umożliwia wybór jednej z wielu konfiguracji. Możliwe są miedzy innymi zestawy:

Można także zamontować na statywie z belką poprzeczną 3 a nawet 4 naświetlacze LED, wszystko według potrzeb. Jednak najczęściej klienci przykładowo do prac budowlanych i wykończeniowych wybierają statyw + naświetlacze o mocy 50 lub 100W. Jest to duża moc umożliwiająca dobrą widoczność. Dlatego też w naszej ofercie są powyższe zestawy.

Zestaw statyw i naświetlacz LED – jaka barwa ?

Do prac budowlanych, oświetlenia terenów pracy, zajęć warsztatowych i tym podobnych zazwyczaj wybierana jest uniwersalna barwa neutralna. Jednak, jeśli chcecie uzyskać maksymalną moc światła proponujemy zimną barwę oświetlenia. Stosując połączenie odpowiedniej mocy z optymalną barwą światła stworzycie sobie świetne warunki do pracy.

Najczęściej kupowane zestawy naświetlacz LED + statyw

Poniżej kilka zestawów, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów w sklepie. Tak naprawdę to klient może sam skompletować swój optymalny zestaw do pracy. Zapraszamy do odpowiednich kategorii (naświetlacze LED, statywy, akcesoria) celem złożenia najlepszego zestawu naświetlacz + statyw do Waszych potrzeb.

Naświetlacz LED 50W na podwójnym statywie

Ten zestaw naświetlaczy o mocy 50W na statywie nasi klienci nabywają najczęściej. Taki sprzęt dobrze oświetla i umożliwia skierowanie snopów światła w dwa różne kierunki. Często wystarczy włączyć jeden naświetlacz, w ten sposób oszczędzamy energię elektryczną, gdy to możliwe i przedłużamy żywotność drugiego naświetlacza. Sprzęt umożliwia naturalnie skierowanie światła w dwóch różnych kierunkach.

Naświetlacz LED 100W na pojedynczym statywie

Duża jasność naświetlacza LED o mocy 100W sprawia, iż jest równie często nabywane źródło światła. Dzięki zestawowi ze statywem skierujesz dużą dawkę oświetlenia tam, gdzie jest to wymagane. Gładź, malowanie, a może oświetlenie terenu wokół budowy nocą ? Te wszystkie cele osiągniesz dzięki tym naświetlaczom.

Naświetlacz LED 200W na pojedynczym statywie

Najmocniejszy naświetlacz z naszej oferty do zamontowania na statywie. Najczęściej stosowany do oświetlania terenów budowy. Jest grono klientów, którzy nabywają go do prac budowlanych i remontowych wewnątrz pomieszczeń. Ogromna moc i jasność dla wielu osób jest atutem nie do przecenienia.

Odbiór osobisty zestawów naświetlacze na statywach

Zapraszamy do odbioru zestawów naświetlaczy LED na statywach w okolicy Krakowa i Wieliczki. Dokładny adres to Kokotów 847. Tu dojedziecie Państwo szybko z Krakowa Bieżanowa, Bieżanowa, Rybitw, czy Wieliczki. Na miejscu zaprezentujemy jak mocno świecą naświetlacze i doprecyzujemy jaka moc będzie optymalna dla Państwa potrzeb.

Kupno zestawu naświetlaczy na statywie u nas czy u konkurencji ?

Nasze zestawy oświetleniowe naświetlaczy na statywach są bardzo konkurencyjne jakościowo i cenowo w stosunku do innych większych sklepów. Gwarancja i cena niższa od popularnych sklepów budowlanych (przykładowo Castorama, Leroy Marlin) daje klientowi jednoznaczną odpowiedź, że warto takie oświetlenie LED kupić u nas.