...

Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu to nowoczesne urządzenia oświetlające, które raz ustawione na początku pozwalają na uzyskanie pełnej automatyki systemu. Możesz przykładowo ustawić naświetlacz, aby włączał się po wykryciu ruchu tylko na kilka sekund po zapadnięciu zmroku, lub na kilka minut przez całą dobę.

Ustawienia naświetlaczy LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu mają zazwyczaj wbudowane trzy pokrętła:

 • regulacja czasu świecenia (od kilkunastu sekund do kilku minut od wykrycia ruchu),
 • wybór regulacji odległości na której działa czujnik ruchu (zazwyczaj od 1 do 10 metrów),
 • czujnik zmierzchu określający w Lumenach moc światła, przy której się włącza, może zapalać się tylko w ciemności (noc, wieczór) lub przez całą dobę.

Zastosowanie naświetlaczy LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu umożliwiają automatyzację systemów oświetleniowych w domu i firmie. Mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz, pomagają w oszczędzaniu energii i zwiększają komfort i bezpieczeństwo. Klienci montują naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu z naszej oferty najczęściej:

 • przed szkołami,
 • przy wjazdach do garaży,
 • na parkingach,
 • w ciągach komunikacyjnych,
 • przed domami jednorodzinnymi,
 • nad wejściami do urzędów,
 • w okolicy kościołów,
 • w wielu innych miejscach.

Moc i barwa światła

Moc tych naświetlaczy jest zróżnicowana od 10 do 100W. Już te najsłabsze dają sporo światła i nadają się do oświetlania przykładowo wjazdu do garażu, czy wejścia do szkoły. Moce 50, czy 100W to już spore ilości światła. Zresztą największą popularnością cieszy się naświetlacz LED 50W z czujnikiem ruchu. Jeśli dodatkowo wybierzemy barwę zimną, mamy w zanadrzu naprawdę sporo lumenów.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu przed garaż

Wielu klientów kupuje naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu przed wjazd do garażu. Gdy zapadnie ciemność kierowca musi dokładnie widzieć przestrzeń przed bramą i rysy budynku.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu na parking

Duży parking to potrzeba mocnego naświetlacza LED z czujnikiem ruchu. Światło może zostać włączone automatycznie, gdy zacznie się ruch aut. Także poruszanie się między samochodem i wyjściem z parkingu będzie bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Naświetlacz LED przed wejście do domu

10, 20 lub 30W mocy naświetlacza LED powinno być mocą wystarczającą, aby oświetlić wejście do domu, klatki w bloku, czy biurze. Urządzenie będzie odporne na śnieg, deszcz, pył, a dodatkowo zapewni oszczędność energii włączając się wtedy, gdy gdy jest to wymagane.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.