...

Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Lampy LED do warsztatu

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Posiadamy kilka rozwiązań w zakresie lamp LED do warsztatu. Energooszczędne, ekonomiczne, łatwe w montażu i trwałe. Takie rozwiązania posiadamy. Spośród nich poniżej te, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Oferta lamp LED do warsztatu

  • Lampy warsztatowe LED od 30cm do lamp LED o długości 150cm, moc tych lamp wynosi pomiędzy 10 a 50W. Zastosowane w nich paski LED równomiernie rozprowadzają światło wzdłuż pomieszczenia, charakteryzują się długim czasem pracy oraz niskim poborem energii elektrycznej w stosunku do uzyskiwanej mocy.
  • Oprawy hermetyczne z dedykowanymi świetlówkami LED to także często wybierane przez naszych klientów oświetlenie warsztatu. Takie rozwiązanie w zakresie lamp LED do warsztatu cechuje się prostym montażem i w razie potrzeby wygodną formą wymiany źródła światła.
  • Plafony LED w kształcie kwadratu lub koła – takie źródło światła świetnie nadaje się jako składowa głównego oświetlenia warsztatowego lub źródło światła do mniejszego pomieszczenia, które kształt zbliżony jest do kwadratu. Symetryczne plafony występują w różnych mocach (od 12 do 24W) oraz kilku barwach światła, spośród których do warsztatu klienci wybierają neutralne bądź zimne.

Odbiór osobisty warsztatowych lamp LED

Zapraszamy do odbioru osobistego lamp LED do warsztatu tuż pod Krakowem. Na miejscu możemy je włączyć i pokazać jak świecą. Sprzedajemy lampy LED do warsztatu niedaleko Krakowa Bieżanowa – Kokotów powiat Wieliczka. Wcześniej prosimy o kontakt, gdyż czasami musimy wyjechać po towar.

Nasze hity z warsztatowych lamp LED

Wymienimy dwa rodzaje lamp LED, które nadają się nie tylko do warsztatu. One to kupowane są najczęściej ze względu na prostotę, dużą moc i rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Lampa LED warsztatowa 120cm 36W

Lampa ta jest lekka, mocno świeci i co ważne długość transportowa umożliwia transport większością firm kurierskich. Używana w warsztatach, często kupowana do szkół i innych jednostek użyteczności publicznej. Najczęściej wybierana w barwie neutralnej lub zimnej.

Lampa LED do warsztatu 150cm 50W

Najmocniejsza lampa warsztatowa w technologii LED. 50W mocy pozwala na oświetlenie sporej przestrzeni (do kilkunastu metrów kwadratowych w zależności od wysokości i indywidualnych wymagań). Te mocne lampy warsztatowe wysyłamy kurierem GLS. Jest to jedyna firma, która umożliwia przesyłkę w standardowych cenach.

Jak zamówić lampy LED do warsztatu

W celu kupna lamp LED do warsztatu prosimy o wypełnienie prostego formularza poprzez stronę naszego sklepu. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Spośród najczęściej pojawiających się wątpliwości wymienić należy zapytania o niezbędną moc oświetlenia bądź jego barwę. Pamiętać należy, iż asortyment warsztatowych lamp LED, który jest u nas dostępny umożliwia w dość precyzyjny sposób dobrać niezbędną moc do Waszych potrzeb.

Istnieje także możliwość zamówienie lamp do warsztatu przez telefon. Ostateczny adres do wysyłki powinien być wysłany sms-em, aby uniknąć ewentualnych błędów w kodzie adresu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.