...

Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Lampy LED do garażu

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Lampy LED do garażu

Garaż w wielu przypadkach już dawno przestał pełnić tylko funkcję miejsca parkowania samochodu. Przydomowa spiżarnia, warsztat majsterkowicza, miejsce przechowywania różnorakich rzeczy, na które w domu brakuje miejsca. Te i wiele innych funkcji garażu wymaga zainstalowania w nim odpowiedniego oświetlenia, które będzie dostatecznie mocne, a garażowe lampy LED nie będę kolidować z innym wyposażeniem wnętrza. Oferujemy Państwu kilka wariantów lamp do garażu. Jeśli nie wiecie jakie optymalne oświetlenie do garażu zainstalować, służymy pomocą.

Oferujemy Państwu kilka wariantów lamp LED do garażu. Jeśli nie wiecie jakie optymalne oświetlenie do garażu zainstalować, służymy pomocą.

Aktualnie w naszej ofercie jest kilka ciekawych propozycji lamp LED do garażu, które ciszą się bardzo dużą popularnością ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Oferta lamp LED do garażu

Podłużne lampy garażowe LED

Lampy garażowe LED w wąskiej obudowie o długościach 30, 60, 90, 120 i 150cm. Odpowiednio ich moce wynoszą 10, 18, 30, 36 oraz 50W. Są w nich zainstalowane dwa paski LED ustawione pod kątem umożliwiającym optymalny transfer światła. Mleczny klosz rozprasza odpowiednio światło, a metalowa powierzchnia umożliwia odpowiednie odprowadzanie ciepła i zwiększa żywotność lampy. Montuje się je na suficie bądź ścianie poprzez wsunięcie „na klik” obudowy w zamontowane wcześniej metalowe zaciski. Największą popularnością cieszą się lampy LED o długości 120cm.

Świetlówki w oprawach hermetycznych

Hermetyczne oprawy wraz ze świetlówkami LED – rozwiązanie dla osób szukających szczelnego oświetlenia odpornego na ewentualny wpływ wilgoci, czy pyłu, lub uszkodzenia mechaniczne. Obudowa umożliwia bezproblemową wymianę w przyszłości świetlówek LED. Taki system oświetlenia często wybierany jest jako opcja lamp do garażu, stacji obsługi pojazdów, magazynów, warsztatów i innych tego typu pomieszczeń.

Odbiór osobisty lamp LED do garażu

Zapraszamy do odbioru osobistego garażowych lamp LED w okolicy Krakowa. Na miejscu też można zobaczyć jak świecą na żywo i wybrać odpowiednią dla siebie barwę. Akurat w naszym garażu są zainstalowane lampy o długości 120cm. Sprzedajemy lampy LED do garażu pomiędzy Krakowem a Wieliczką. Wcześniej prosimy o telefon, gdyż nie zawsze jesteśmy na miejscu.

Kwadratowe i okrągłe lampy LED do garażu

Część klientów kupuje lampy kwadratowe lub okrągłe celem montażu w garażu. Te garażowe lampy LED występują w mocach 12, 18 i 24W. Łatwe w montażu, idealnie znajdą swoje zastosowanie w garażu i wieli innych pomieszczeniach. Montaż można wykonać zarówno na ścianie jak też na suficie. Do podłoża za pomocą wkrętów przytwierdza się metalowy element, a do niego dokręca całą konstrukcję lampy.

Zastosowanie lamp LED do garażu

Nowoczesne lampy LED do zastosowania w garażu nie muszą mieć futurystycznego i bardzo modnego wyglądu. Raczej skupiamy się nad funkcjonalnością i odpowiedniej mocy oraz skutecznym rozproszeniu światła pod najlepszym kątem.

Dzięki odpowiednio dobranym lampom garażowym, uzyskujesz odpowiednie warunki w środku szybko i sprawnie. W momencie od włączenia Wasze lampy LED zamontowane w garażu pozwalają na komfortowy wjazd samochodem wieczorem, lub w nocy, wykonywanie codziennych obowiązków, czy doraźne majsterkowanie w garażowym warsztacie. Spadek cen sufitowych lamp, plafonów i świetlówek LED na przełomie ostatnich lat sprawił, iż są one jeszcze bardziej atrakcyjne nie tylko do zastosowań w garażu, ale innych miejscach.

Zasilanie lamp LED do garażu

Sporo klientów pyta nas przed zakupem, czy muszą zakupić jakiś zasilacz lub inne urządzenie, żeby podłączyć lampy garażowe zakupione w naszym sklepie do zasilania ? Otóż nie ! Wszystkie lampy do garażu w technologii LED, które sprzedajemy podłączamy bezpośrednio do napięcia 230V ! Nie potrzebujemy żadnego zasilacza, a lampa zapala się w ułamku sekundy uzyskując od razu maksymalną moc !

Jaka barwa światła lamp LED w garażu ?

Wielu klientów przekonało się, jak wygodna jest możliwość wyboru barwy białego światła LED w lampie. Garaż to miejsce o różnorakim przeznaczeniu. Jeśli planujemy w nim stawiać auto, majsterkować, magazynować to raczej wybierzmy barwę neutralną bądź zimną. Lampy do garażu w technologii LED o zimnej barwie będą najmocniejsze. Jednak jeśli komuś  odpowiada bardziej inna niż śnieżnobiała barwa światła z lampy, to może kupić neutralną (najbardziej zbliżoną do dziennego światła) lub ciepłą (lekko wchodzącą w żółtą). Neutralne lampy LED do garażu nie będą nas razić ani powodować znużenia. Barwę ciepłą maksymalizuje uczucie odpoczynku i relaksu. Też zdadzą egzamin, o ile nie pracujesz dłuższymi okresami w pomieszczeniu garażowym.

Podsumowując nasi klienci wybierają odpowiednio według popularności następujące barwy światła lamp LED garażowych:

 • neutralna (około 60%),
 • zimna (35%),
 • ciepła (mniej więcej 5%).

Zalety garażowych lamp LED

Garażowe lampy LED z naszego sklepu mają niezaprzeczalne zalety:

 • mocne (od 10 do 50W LED) – moc światła kilka razy większa od odpowiedników żarnikowych źródeł światła,
 • różnej długości (od 10 do lamp LED 150cm),
 • lekkie (standardowo montaż na dwa uchwyty, ale część klientów używa łańcuszków, linek, czy nawet kleju),
 • atrakcyjna cena,
 • możliwość wyboru barwy białego światła LED lampy LED do garażu,
 • szybka wysyłka w grubym kartonie minimalizującym ryzyko uszkodzenia.

  Jak zamówić garażowe lampy LED z naszej oferty

Współpracujemy z kurierem GLS, który jako jedyny umożliwia transport najdłuższych lamp LED do garażu 150cm. Lampy do długości 60cm wysyłamy także paczkomatem.

Zamówienia na lampy LED do garażu można składać:

 • przez stronę sklepu – szybki i wygodny proces zamawiania,
 • telefonicznie 605-829-895 (w celu uniknięcia błędów w adresie, dane do wysyłki lamp garażowych najlepiej wysłać ostatecznie przez SMS),
 • mailowo: kontakt@dkled.pl
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.