Transport gratis dla zamówień powyżej 300PLN

Darmowa Dostawa

Za zakupy od 300PLN

Bezpieczne Płatności

Przelewy 24

Masz Pytania ?

Pisz Dzwoń !

Chcesz odebrać osobiście ?

Zapraszamy !

Lampy elewacyjne LED

Zapoznaj się z naszą ofertą lamp elewacyjnych LED. Szukasz zewnętrznego oświetlenia budynku, ściany garażu, okolic wejścia do domu, lub tarasu, a może chcesz stworzyć niepowtarzalny efekt świetlny na fasadzie budynku ?

Lampy elewacyjne – aranżacja domu i ogrody

Lampy elewacyjne to często niedoceniany o odstawiamy na dalszy plan element wykończenia i aranżacji zewnętrznego budynku. Dom, garaż, budynek użyteczności publicznej, firma – wiele jest miejsc w których można zamontować ładnie wyglądające i dający ponadprzeciętny efekt wizualny lampy elewacyjne.

Źródło światła w lampach elewacyjnych

Źródłem strumienia światła w naszych lampach elewacyjnych są żarówki LED. Dzięki temu jest to oświetlenie długotrwałe, mogące pracować bez przerw wiele godzin, o niskiej emisji ciepła oraz poborze energii elektrycznej. W razie awarii źródła światła w lampie elewacyjnej, może bez problemu wymienić żarówkę. Dodatkowym atutem wymiennego źródła światła jest możliwość wyboru żarówki LED o różnej mocy i jednej z trzech barwa światła (ciepła, neutralna lub zimna).

Cechy lamp elewacyjnych

Wieczorna przechadzka po podwórku w świetle lamp ? Świetny efekt na fasadzie budynku ?Jasne ! Ponieważ lampy elewacyjne pracują na zewnątrz, muszą posiadać kilka ważnych cech. Przede wszystkim muszą być odporne na nieprzychylne warunki atmosferyczne. W lecie jest to mocne słońce i deszcz, w zimie najczęściej śnieg i niskie temperatury. Szczelność , trwałość obudowy oraz niski poziom konsumpcji energii to podstawowe cechy charakterystyczne lamp elewacyjnych.

Rola zewnętrznych lamp elewacyjnych

Zewnętrzne lampy elewacyjne pełnią kilka istotnych ról:

  • Po pierwsze funkcjonalność, czyli oświetlenie przestrzeni obok budynku wieczorem i w nocy,
  • Ułatwienie wejścia i wyjścia do budynku przez drzwi,
  • Zmniejszenie ryzyka włamania,
  • Zwiększenie czytelności nagrań z kamer,
  • Automatyka oświetlenia w przypadku lamp zewnętrznych z czujką ruchu,
  • Estetyka i wygląd budynku.

Zatem oprócz oświetlenia z zewnątrz budynku, dzięki elewacyjnym lampom zewnętrznym LED masz możliwość bezproblemowego przebywania i poruszania się po ogrodzie i całej przestrzeni wokół domu. Światło to idealna ozdoba Waszej posesji po zmroku. Ekologiczna, energooszczędna żarówka LED zamontowana w lampie elewacyjnej pomoże zaoszczędzić na rachunkach.

Wysyłka lamp elewacyjnych

Lampy elewacyjne LED z naszej oferty bez problemu mieszczą się w paczkomacie, ale możliwe są także wysyłki firmą kurierską bezpośrednio do Waszego domu. Oprócz oryginalnego opakowania używamy także solidnego kartonu, aby lampy na elewację były bezpieczne podczas transportu i dotarły bez uszczerbku.

Odbiór osobisty lamp elewacyjnych

Zapraszamy do kontaktu celem odbioru osobistego elewacyjnych lamp LED. Podczas wizyty u nas koło Krakowa możecie Państwo obejrzeć lampy na żywo i dobrać źródło światła odpowiedniej mocy.