Jak oświetlić wjazd do garażu

Oświetlenie podjazdu i wjazdu do garażu jest bardzo istotnym elementem wykończenia Waszej posesji. Dobre światło pomaga skutecznie wjechać w otwór bramy garażowej i zapobiega oraz minimalizuje ryzyko wypadku.

Źródło światła nad bramą garażową

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu zamontowany nad garażową bramą to jedno z najbardziej skutecznych źródeł światła. Takie naświetlacze występują w różnych mocach i barwach światła. Podczas podjazdu pod bramę garażową światło zapala się automatycznie. Gdy kończymy parkowanie w garażu po określonym wcześniej czasie światło także automatycznie się wyłącza.

Lampy na elewację z czujnikami ruchu

Można także przed podjazdem do garażu zamontować elewacyjne lampy z czujnikami ruchu. Zazwyczaj mocuje się je po obu stronach wjazdowej bramy garażowej. Tu także mamy możliwość zamontowania źródła światła o różnej mocy. Lampy takie nie dość że mogą dostatecznie oświetlić przestrzeń przed garażem to jeszcze stanowią element dekoracyjny elewacji.

Ogrodowe słupki oświetleniowe

Słupki oświetleniowe to także niesamowity element dekoracyjny który przy okazji może skutecznie oświetlić wjazd do garażu. Możemy zamontować także słupki z czujnikami ruchu. Dzięki temu auto powodujące ruch włącza oświetlenie automatycznie. Słupki ogrodowe montuje się zazwyczaj po obu stronach podjazdu do garażu.

Zewnętrzne lampy sterowane przez WiFi przed garaż

Lampy zewnętrzne można zamontować i sterować się w specjalnym modułem internetowym. Dzięki aplikacji mamy możliwość ustawienia się o której godzinie światło ma się włączyć i wyłączyć. Ustawienia te oczywiście można korygować w zależności od pory roku. W zimie naturalnie lampy powinny włączać się wcześniej a w lecie później.

Taki automatyczny zaprogramowany wcześniej system może skutecznie ułatwić nam nie tylko korzystanie z garażu, ale każdego innego pomieszczenia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *