Jak oświetlić witrynę sklepową

Jesteś właścicielem sklepu, butiku i chcesz nadać piękna witrynie sklepowej, gdzie znajdują się Twoje produkty, lub gdzie wykonujesz swoje usługi ? Mamy kilka ciekawych propozycji.

 

Oświetlenie towarów naświetlaczami LED

Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie w tym przypadku naświetlaczy LED. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru jednej z trzech różnych barw czyli neutralnej, zimnej lub ciepłej, co daje szersze możliwości na aranżacje wystawy sklepowej. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu produktów, wystawa wygląda estetyczniej, bardziej modnie i zwraca na siebie uwagę. W oczywisty sposób przekłada się to na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży.

Oświetlenie zewnętrznych banerów reklamowych

Miejsca w których znajdują się reklamowe banery, to kolejna sposobność na zastosowanie naświetlaczy LED. Najczęściej powierzchnie reklamowe usytuowane są na zewnątrz, gdzie warunki pogodowe uniemożliwiają zastosowanie taśm LED, czy też tradycyjnych lamp. Banery reklamowe oświetlane są najczęściej kilkoma sztukami naświetlaczy LED, a ich ilość dopiera się w zależności od powierzchni reklamy. Przykładowo jeśli baner ma szerokość 5m, to zalecamy użycie pięciu do ośmiu naświetlaczy o mocy od 10 do 20W. Należy wziąć także pod uwagę ilość światła zastanego w okolicy banera. Jeśli jest go sporo (przykładowo z okolicznych lamp ulicznych), to należy wysłać wzdłuż powierzchni reklamy większą moc światła, aby skontrastować ją od innego oświetlenia.

Zewnętrzne oświetlenie firmy

Także oświetlenie zakładów usługowych jest bardzo istotne. Klient szukający danego punktu w ciemności na pewno łatwiej trafi gdy będzie widział oświetlony szyld, reklamę, która skutecznie rzuci się w oczy. Warto zamontować dobre oświetlenie w swojej firmie, gdyż zwróci się to z nawiązką. W zakresie lamp do firm oferujemy naświetlacze zewnętrzne, lampy natynkowe na zewnątrz jak też oświetlenie wnętrza do twojego miejsca pracy.

Neony

Neony to źródła światła które zbudowane są z rury i wnętrza wypełnionego gazem. Zastosowanie odpowiedniego luminoforu umożliwia emitowanie promieniowania ultrafioletowego. Dzięki neonom jesteś w stanie wyświetlić bezpośrednio twojemu klientowi napis logo i każdy właściwie inny symbol.

Listwy LED i reflektory estradowe

Reflektory używane w branży estradowej to znakomite źródło oświetlenia witryny sklepowej i innych tego typu miejsc. 

Można w nich wybrać określoną moc światła a także jego barwę.

Ruchome głowy

Ruchome głowy to zaawansowane urządzenia oświetlające, które posiadają dużą moc. Mogą one wyświetlać nie tylko snopy światła, ale także figury, czy napisy.

Panel LED wyświetlający napisy

Panele LED, które mają możliwość wyświetlania napisów to ciekawe rozwiązania w zakresie oświetlenia witryn sklepów, czy innych punktów. Stanowią one swoistą reklamę. 

Zamówić można panele wyświetlające napisy o różnej wielkości, barwie światła i mocy. Technologia LED w zakresie reklamy daje ogromne możliwości.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *